|
Ondrej Kačmár

Tretie kolo ovplyvnené koronou

PRE

V treťom kole sme sa bohužiaľ vzhľadom na zvýšené riziko nákazy COVID-om dočkali len jedného odohraného zápasu, a to medzi LOS POLLOS HERMANOS a Eli Academy. Zvyšné zápasy tretieho kola boli preložené na neurčito.

LOS POLLOS s druhou výhrou v sezóne

Po kontumačnej výhre z minulého kola LOS POLLOS HERMANOS získali ďalšie 3 body. V jedinom zápase tretieho kola dokázali zdolať Eli Academy v zaujímavom zápase 8:3. Úvod zápasu zvládli lepšie hráči LOS POLLOS ,keď už v prvej minúte vyhrávali zásluhou Šimka 1:0. Následne iniciatívu nad zápasom prevzali hráči Eli Academy , no aj napriek viacerým šanciam sa im nepodarilo prekonať Štvartáka. V 19. minúte sa skóre zvyšovalo na 2:0 , keď sa po odrazenej lopte pred bránou dobre zorientoval opäť Šimko. Do polčasu sa už skóre nemenilo. Druhý polčas začal opäť lepšie pre hráčov LOS POLLOS keď sa za 15 minút dokázali presadiť až štyrikrát ,a to po góloch Merkovského, M. Hudáka, Halického a Štelbackého. V 41. minúte znižoval stav stretnutia na 6:1 Dyačovský,no hneď vzápätí prišla odpoveď z tábora LOS POLLOS, keď sa v 44. minúte presadil opäť M. Hudák. V 45. a 47. minúte sa poradilo tímu Eli Academy znížiť stav stretnutia , o góly sa postarali Socuvka a Gmitter.  Na konečných 8:3 upravoval v 50. minúte Ondrej

Veríme, že štvrté kolo a zvyšok súťaže bude pokračovať bez komplikácií a budeme fungovať podľa nastoleného programu.